Вікенд по таємним місцям Угорщини

от 5555 грн

Информация о туре


 • Даты туров: 07.12.2021, 10.12.2021, 11.12.2021, 22.12.2021, 26.12.2021, 30.12.2021

Вікенд по таємним місцям Угорщини!

Ціна тура: 180 євро/особ.
Ціна тура на: 30.12.2021 - 249 євро/особ.

Програма тура

1 День 

Львів - Стрий - Мукачево - купальні Егерсалок - Егер 
Відправлення в тур. З.д вокзал Львів, площа Двірцева 1. Преїзд  в гостинну  Угорщину - країну термальних джерел, паприки і вина! Тут в супереч вихором історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам'ятники Римської імперії сусідять з будівлями часів туркцького ярма, романськими храмами з гордо-неприступними фортецями середньовіччя ... Нас зустріячає північ країни: 

Угорський Памуккале – місто Егерсалок! (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)

Термальні дива Угорщини - для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу. До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни ... 

Пішохідна екскурсія в м. Егер - (входить у вартість туру).

Ми познайомимося з одним з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Егер також відомий як "місто - патріот", адже комендант Егерської фортеці Іштвана Добо - зробив історичний подвиг: він із невеликою кількістю воїнів цілий місяць протистояв туркам, які мали майже двадцятикратну перевагу!

Дегустація егерських вин і смачного гуляшу в Долині Красунь!

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€)

Найвідоміше вино – "Бича Кров", а найприємніше – "Егерська Дівчина".

Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

2 День.

Будапешт - Купальні Сечені

Сніданок. 

Термальні купальні графа Сечені - (вх. квиток).

Заряд бадьорості і енергії на цілий день!

Пішохідна екскурсія "Будапешт – перлина Дунаю" - (входить у вартість туру).

О, це місто... Незабутнє... Неповторне... Чарівне... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і до чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви...

Вільний час в місті, рекомендуємо:

Ключ до серця Будапешту - (Дорослий: 26€ / Діти: 18€).

У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі будівництва фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешнє винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вигляд на Пешт, мости і загортають у далечінь Дунай.

Ажурна прикраса Будапешту - (Дорослий: 26€ / Діти: 18€).

Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта... Всім шампанське! Теплий відпочинок продовжується!

Зоопарк - (вх. квиток).

Один з найстаріших в Європі.

Таємнича Буда - (входить у вартість туру).

Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... і сам Королівський Палац!

Ночівля на території Угорщини.

3 День

Будапешт - Вишеград - Сентендре 

Сніданок. Вільний час, рекомендуємо екскурсії:

Подорож в Закрут Дунаю - (Дорослий: 30€ / Діти: 30€ + вх. квиток).

Наш шлях лежить в Вишеград – літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградської фортеця, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!

Тропікарій – Океанарій - (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток).

Найбільший в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми та розмірів з яскравим макіяжем та манікюром... (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO).

Пробуємо Угорщину на смак - (Дорослий: 30€ / Діти: 18€).

Під запальні аккорди в національному ресторані.

Ночівля на території Угорщини. 

4 День 

Відень - Балатон - Тихань - Хевіз

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в місті, рекомендуємо:

Екскурсія у Відень можлива лише з сертифікатом Вакцинації!

Відень - столицю Габсбургів - (Дорослий: 46€ / Діти: 36€).

Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну!

Поїздка на оз. Балатон - (Дорослий: 46€ / Діти: 36€).

Найбільше озеро в Центральній Європі! Це справжнє “Угорське море” – мрія і поезія, історія і традиції, зібрання рідкісних казок та гордість видатних угорців. По дорозі – одне з самих стародавніх міст – Секешфехервар, який по праву називають колискою  Угорської  держави. Далі Нас очікує переїзд на півострів Тихань – вишуканий туристичний центр: природній заповідник, фортеця, Тиханське абатство і гора з такою незвичайною назвою – "Ехо"… кажуть, якщо з нею голосно і виразно крикнути своє бажання – воно обов'язково  збудеться !!! В сезон вільний час для купання в озері Балатон. Шовкові обійми хвиль, надуті вітрила яхт, сонце і хороший настрій - Балатон з задоволенням відкриє перед вами постійний світ молодості, літа і незабутніх розваг, які  ще нікого не залишили байдужими! А також: рекомендуємо саме тут попробувати балатонську уху і оцінити знамениті Бадачонські вина! Недарма кажуть, що "хороші вина народжуються там, де виноградна лоза находить своє відображення  в Балатоні".

Термальне чудо Угорщини - озеро Хевіз - (Дорослий: 46€ / Діти: 46€ + вх. квиток).

Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку, не опускається нижче 26ºС. Сюди їдуть відпочити, підлікуватись чи просто покупатись. «Купання в кратері вулкана» чекає нас! 

Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

5 День 

Хайдусобосло - Львів

Сніданок. Вільний час в м. Хайдусобосло - найпопулярнішому бальнеологічному корорті Угорщині! Погода тут псується дуже рідко, а сонце світить 2000 годин на рік! Цілющу воду курорту Хайдусобосло називають "гарячим золотом"  і "домашньою аптечкою".

Купальня розваг - (вх. квиток).

та в сезон аквапарк, які включають закриті і відкриті басейни, водні гірки і джакузі, прекрасні озеро і парки, місця для розваг, затишні кафе і ресторанчики... 

Повернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття у Львів близько 23:00.

Діти 

За всіма регулярними автобусними турами. 

Діти до 6 років НЕ оплачують факультатив. Тільки вхідні квитки. 

Діти 6 - 16 років оплачуються факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослого).

Групам

Вартість для учасників групи прораховуються під запит нашим менеджером.

Під категорію "група" потрапляє група туристів у кількості іфд 10 осіб з бронюванням нп один і той же рейс на одну і ту ж дату туру, від одного агента, навіть якщо замовлення зроблені різними заявками. 

При бронюванні організованої групи без надання безкоштовного місця в кількості від 10 осіб, обов'язковим є замовлення і оплата в офісі агентства від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або, узгоджений з Туроператором Турпакет.


Бронювання організованої групи з наданням безкоштовного місця можливо тільки при кількості групи 11 платних + 1 безкоштовно.
Обов'язковим при бронюванні такої організованої групи є замовлення і оплата в офісі Агента від 3-х факультативних екскурсій, наданих на розсуд Оператора, або узгоджений з Туроператором Турпакет.
Важливо для представника групи, який подорожує безкоштовно по системі 11 + 1:

 • НЕ оплачує вартість путівки
 • НЕ оплачує заброньований групою пакет факультативних екскурсій. (Важливо: вхідні квитки оплачує самостійно в турі).
 • Оплачує Консульський збір, послуги Візового Центру і візову підтримку (при необхідності відкривати візу).
При оформлені бронювання для групи - можливе використання лише одного сертифіката (за наявності).

Вартість туру входить:

 • проїзд автобусом туркласу;
 • проживання в готелі з сніданком;
 • екскурсії по програмі;
 • супровід керівника групи;

Вартість туру НЕ входить і додатково оплачується:

 • турпакет (за бажанням);
 • послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 євро;
 • послуга "гарантований номер місця" - 13 євро;
 •  страховий поліс;
 • аренда аудіогіда - 6 євро;
 • факультативні екскурсії, рекомендованими програмами;Консультация менеджера

Подробная информация о туре, консультации менеджера,
оформление предложения

Запрос на увлекательное путешествие
Ваше имя и фамилия *
Контактный телефон *
Электронная почта *
Примечание

* – обязательные для заполнения поля

Отправить

Менеджер свяжется с Вами с 10:00 до 18:00

Спасибо, ваш запрос успешно отправлен!
Ваш запрос отправлен в компанию Group Travel.
Мы свяжемся с вами в скором времени. Если вы оставили заявку на выходных, мы ответим вам в ближайший рабочий день.

Ваш менеджер

Светлана Соловей

Контактный телефон

+38 (050) 315-83-50 WhatsApp Viber

Электронный адрес

booking@grouptravel.com.ua

Поговорить в Skype

Комментарии и вопросы


Разработка и поддержка проекта Rademade