НОВОРІЧНА КАЗКА ЗАКАРПАТТЯ

от 4595 грн

Київ–Чинадієво–Берегово–Бене–Іза–Пилипець–Ужгород–Мукачево–Львів–Київ

Информация о туре


  • Страны: Украина
  • Транспорт: Автобус
  • Даты туров: 29.11.2021


 

 

Київ–Чинадієво–Берегово–Бене–Іза–Пилипець–Ужгород–Мукачево–Львів–Київ

Зустріч Нового Року 2022 та новорічний бенкет в ресторані міста Берегово!
Кожного року приходить період, коли атмосфера наповнюється передчуттям чогось особливого і святкового. Це наближаються новорічні та Різдвяні свята. В романтичній обстановці світять яскравими вогнями різдвяні ринки, наступає час очікування самої чудової пори року. Світ поступово повертається від напруженого ритму буденних днів до приємного передріздвяного шуму і суєти. Наступає сезон охоти за новорічними подарунками.

Що подарувати на Новий Рік своїм близьким? Пропонуємо Вам скористатись нашою пропозицією і подарувати їм незабутню новорічну мандрівку в Новорічний тур в Закарпаття з Києва – один із наших кращих турів. Це дійсно буде оригінальний, приємний і незабутній подарунок!

Програма туру:

1 день  29.12.2021

18:30 – Зустріч туристів в місті Київ ст. м. Житомирська.

19:00 Виїзд комфортабельним автобусом з Києва за маршрутом подорожі. Санітарні зупинки кожні 3-4 години руху.

2 день  30.12.2021

Ранній приїзд в Закарпаття (смт Чинадієво). На нас чекають дві цікаві екскурсії.

Відвідування палацу Шенборнів (санаторій Карпати).

Серед гордих і мальовничих карпатських гір знайшов своє місце один з найгарніших і найромантичніших замків України – мисливський замок графів Шенборнів (1890р). До того ж він відмінно зберігся.

По архітектурі замку можна вивчати календар. Адже в ньому 365 вікон, 12 входів, 52 кімнати. Біля замку розташувався красень-парк, в якому ростуть різноманітні екзотичні рослини. Недалеко від замку знаходиться оборонний замок барона Перені (XIV століття). Хоча він не такий доглянутий, як замок Шенборнів, але, завдяки своєму поважному віку, туристами теж не ображений.

Екскурсія замком Сент Міклош.

«Сент Міклош», або ж «Святий Миколай» – легендарний замок, який отримав своє ім’я від давньої назви селища де він знаходиться, так як Чинадієво до 1944 року називалось Сент Міклош.

Ця старовинна і непоказна фортеця стала відомою завдяки одній з найдраматичніших та найвідоміших історій почуття глибокої сердечної прихильності та кохання в середньовічній Європі. Тут княгиня Ілона Зріні проводила таємні зустрічі-побачення з графом Імре Тёкёлі – відомим трансильванським аристократом, ватажком повстанців-куруців.

Майже забутий усіма і напівзруйнований замок в наші дні був відреставрований надзвичайними зусиллями мецената Йосипа Бартоша – відомого художника і композитора. Якщо нам пощастить, саме він проведе цікаву екскурсію по замку … Це щось !!!

Переїзд на поселення в до Берегівського району, знайомство з господарями садиб зеленого туризму, де ми й будемо проживати протягом всього туру.

Обід та відпочинок 1-1,5 години.

Виїзд на факультативну екскурсійну програму:

Термальні води Закарпаття + Дегустація Закарпатських вин

Береґсас, так називають місцеві жителі своє місто Берегове – являється столицею угорської України та відоме на весь світ унікальними термальними водами, лікувальну властивість яких ви зможете відчути на собі, відвідавши термальні басейни Берегово. А ще цей край славиться виноградом та великою кількістю старовинних погребів для зберігання цього винограду.

Берегово може похвалитись і історичним надбанням – відомими архітектурними пам’ятками, такими як готичний костел Всіх Святих, касино “Золота пава”, костел реформаторів, Графський двір та ін.

Повернення в садиби. Вечеря, вільний час та відпочинок.

3 день  31.12.2021

Сніданок та виїзд в мандрівку гостинним новорічним Закарпаттям. Сьогодні на нас очікує факультативна екскурсійно-дегустаційна програма:

Сирне Закарпаття + Боржавські полонини

ІзаЗакарпаття славиться різними відомими ремеслами. Одне із них – лозоплетіння – прославило Ізу на всю країну. Тут ви зможете побачити та придбати різноманітні вироби з лози. Заїзд на буйволину ферму. Дегустація сирів та екскурсія комплексом

Переїзд в Міжгір’я. Вільний час на обід.

Межигір’я - на сьогодні один з найкрасивіших і найзатишніших сіл Міжгірського району українського Закарпаття, особливо відоме любителям зимового відпочинку в Закарпатті. Але дуже красиві панорами Карпат ваблять туристів до цього чудового селища в будь-який час року. Гора Маковиця – особливе місце для туризму. Тут вам і гірськолижний курорт і один з кращих видів на карпатські гори. Підйом по канатно-крісельній дорозі не залишить байдужим жодного екскурсанта.

Повернення в садиби зеленого туризму. Святкова вечеря з господарями!

Зустріч Нового року 2022 в ресторані готелю з розважальною Новорічною програмою, танцями, святковим бенкетом та гулянням до ранку!

З НОВИМ 2022 РОКОМ!!!

Повернення в садиби.

4 день - 01.01.2022

Пізній сніданок. Виїзд на факультативну релакс-екскурсію:

Новорічний Ужгород + цілющі басейни КОСИНО

Сьогодні  Ужгород – найзахідніший та найменший обласний центр України. А ще, єдине місто нашої країни, яке має прямий вихід за кордон. Ужгород чітко поділений на дві частини: стару і нову, має дуже цікаве розташування передгір’я. Дуже багатий мікроклімат, дуже багато сонця. Пам’яток в Ужгороді вистачає. Ужгород приваблює багато в чому завдяки своїй багатій історії, завдяки відмінної від інших частин України своєї європейності.

Зараз все частіше Ужгород називають дверима в Європу. Досить провести в Ужгороді хоч день, щоб закохатися по вуха в цей західний, маленький, затишний куточок України.

Ужгородський замок.

Ужгород формувався навколо справді града. І по суті можемо говорити, що найстарішою пам’яткою, яка вказує на мистецькі впливи, є Замкова гора. Ужгородський замок одна із найвідоміших туристичних родзинок Закарпаття. Слава князя Любарта, роду Другетів та Міклоша Берчені живе за грізними мурами. Середньовічна фортеця стала серцем Ужгорода та посприяла тому, щоб місто швидко розбудувалося біля надійних захисних мурів Замкової гори.

Вільний час на обід.

Косонь - у селі Берегівського району розташований оздоровчо-рекреаційний комплекс “Термальні води Косино”. Такого ви більш ніде не знайдете в Україні.

Повернення в садиби. Вечеря. Відпочинок.

5 день - 02.01.2022

Прокидаємось, снідаємо. Дякуємо за гостинність та прощаємося з господарями до нових зустрічей.

Виїзд в подальшу мандрівку за програмою.

Святкове Мукачево + Різдвяний Львівський ярмарок

МукачевоЗ якого б боку ми не під’їжджали до Мукачево, неодмінно помітимо легендарний, овіяний славою замок “Паланок”, що гордо височіє на самотній сопці. Без сумніву, він є перлиною серед військово-історичних пам’яток Закарпаття і України. Побудований князем Федором Корятовичем, замок виконував роль оборонного укріплення. Скільки історій і легенд пов’язано з цим замком – не перелічити. Чого тільки варта історія про легендарну Ілоні Зріні – мужньої і героїчної захисниці замку “Паланок”.

Обід (оплачується самостійно).

ЛьвівКнязь Данило Галицький, засновник Львова, назвав це місто ім’ям свого сина Лева Даниловича. Цікаво, що це одне з небагатьох міст України, якому ніхто ніколи не змінював назву. Сьогодні Львів – це туристична Мекка для українських та іноземних туристів. Місто з величезним історичним надбанням, вільним українським духом та унікальною неповторною архітектурою вабить до себе допитливих туристів з усього світу.

Львів – це місто кав’ярень та фестивалів. А ще його називають культурною столицею України. У 2016 році місто Лева, за версією видавництва «Lonely Planet», під № 5 ввійшло до топ-10 місць Європи, які варто відвідати.

23:00 – 23:30 Збір та виїзд до Києва.

6 день - 03.01.2022

05:30 – 07:00* Приїзд до Києва.

* – Весь час вказано орієнтовно.

Туроператор має право вносити корективи щодо подорожі чи змінювати програму на рівноцінну. Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, стан доріг, непередбачувані несправності транспортного засобу та форс-мажорні обставини.

Вартість туру за 1 особу : Дорослий –  4595 грн. / Діти до 12 років –  4295 грн.

Вартість бенкету  за 1 особу : Дорослий – 1700 грн./ Діти до 12 років  – 850 грн.

До вартості туру Входить:

+ проїзд комфортабельним автобусом по програмі,

+ проживання у садибах зеленого туризму – 3 ночі,

+ харчування: 3 сніданки / 1 обід / 2 вечері,

+ супровід гідом-екскурсоводом,

+ страхування на час подорожі.

До вартості НЕ входить і додатково оплачується:

– Новорічний бенкет – оплачується при оплаті туру,

– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,

– факультативні екскурсії,

– купання в термальних басейнах,

– додаткове харчування,

– особисті витрати.

Факультативні екскурсії:

“Цілющі термальні води Берегівщини + Дегустації Закарпатських вин”: дорослі – 200 грн./ діти до 12 років – 150 грн.

“Сирне Закарпаття + Боржавські полонини”: дорослі – 250 грн. / діти до 12 років – 200 грн.

“Новорічний Ужгород + термальні басейни “Косино”: дорослі – 350 грн. / діти до 12 років – 250 грн.

Вартість вхідних квитків за 1 особу:

– дегустація вин: 100 грн./особа, екскурсія без споживання вина 50 грн./особа;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): дорослий, пенсійний, студентський - 230 грн., діти від 120 до 150 см. - 115 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки - 30 грн.;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний - 100 грн;
– термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., діти зростом до 150 см  - безкоштовно;
– Мукачівський замок: загальний - 100 грн., пенсійний, студенстький - 70 грн., діти до 14 років - 50 грн.;
– буйволина еко-ферма: екскурсія + вхідний квиток 30 грн., дегустація сирів - 60 грн., дегустація м’ясна - 60 грн.;
– палац Шенборна: загальний - 20 грн., школярі - 10 грн.;
– замок Сент-Міклош – добровільна пожертва.

Спасибо, что выбрали Светлана-тур, для празднования Нового года.

Посетите наши странички в соцсетях:

https://www.instagram.com/svitlana_travel/

https://www.facebook.com/svitlanatour.ST/

Будем рады помочь с выбором новых путешествий
toursvitlana@gmail.com

Тел. 098-725-25-43

Тел. / Viber Telegram 050-546-06-38

До новых встреч!

 

 

  

Консультация менеджера

Подробная информация о туре, консультации менеджера,
оформление предложения

Запрос на увлекательное путешествие
Ваше имя и фамилия *
Контактный телефон *
Электронная почта *
Примечание

* – обязательные для заполнения поля

Отправить

Менеджер свяжется с Вами с 10:00 до 18:00

Спасибо, ваш запрос успешно отправлен!
Ваш запрос отправлен в компанию Group Travel.
Мы свяжемся с вами в скором времени. Если вы оставили заявку на выходных, мы ответим вам в ближайший рабочий день.

Ваш менеджер

Ольга Грінчук

Контактный телефон

+38 (099) 725-25-48 WhatsApp Viber

Электронный адрес

toursvitlana@gmail.com

Комментарии и вопросы


Разработка и поддержка проекта Rademade