НОВОРІЧНИЙ ЕКСПРЕС: ТЕРМАЛИ, ЗАМКИ ТА ВИНО

от 3245 грн

Мукачево...Берегово...Берегівське вулканічне низькогір’я...Виноградів...Хуст...Велятино...Ужгород...Барвінок...Санаторій Карпати...Пилипець

Информация о туре


  • Страны: Украина
  • Города: Ужгород
  • Транспорт: Автобус
  • Даты туров: 30.12.2021

Програма туру:

1 день: 

виїзд зі Львова (09:00) – Мукачево (можна долучитися до групи у Мукачвево о 12:30)  -  екскурсія замком та обід – Берегове (купання в термальному басейні) –– Берегівське  вулканічне низькогір’я (дегустація вин)  - Берегове (поселення в готель “Ларк”, поселення о 20:30, вечеря).
2 день: 

сніданок і виїзд (08:00) — Виноградово (дегустація сирів та фотографування з буйволами) - Хуст (страусина ферма, прогулянка містом та обід) – Велятино (купання в термальних басейнах) – Берегове (повернення в готель о 18:30, вечеря, підготовка до зустрічі Нового року).
3 день: 

пізній сніданок і виїзд (11:00) – Ужгород (екскурсія-прогулянка містом) - Барвінок (вечірнє купання в термальному басейні) — Мукачево (вечеря) — Берегове (повернення в готель о 22:30).
4 день: 

сніданок і виїзд (08:00) — Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) - П​илипець (огляд водоспаду Шипіт, обід та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, вільний час для зимових розваг) – Воловець (20:00) -  Львів (повернення до 23:00).

Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).

Проживання:

відбувається в затишному готелі “Ларк” у м.Берегове, номери 2-3 місні, з вигодами в номері, фото номерів: https://lark.net.ua/hotel-lark/

Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2022 року:
1. У ресторані готелю. Вартість та програми буде згодом. Орієнтовна вартість 1300 грн.
2. На центральній площі міста Берегово біля новорічної ялинки.

У вартість ВХОДИТЬ: 

- проїзд автобусом єврокласу,
- проживання (3 ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 

- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування,
- дегустації сиру і вина, новорічний бенкет.

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 350 грн./особа.

Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2022 року:
1. У ресторані готелю. Вартість та програми буде згодом. Орієнтовна вартість 1300 грн.
2. На центральній площі міста Берегово біля новорічної ялинки.

Вартість вхідних квитків:

- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсійний, студентський – 220 грн., інваліди І-ої групи - 110 грн., діти від 120 до 150 см. – 110 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.;
- дегустація вин: 100 грн., екскурсія без споживання вина – 50 грн.;
- екскурсія на буйволину ферму і дегустація молочної буйволиної продукції: загальний – 75 грн.,
- страусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., діти до 12 років – 20 грн.;
- термальний басейн у Велятино (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери від 60 років– 160 грн., діти зростом до 140см. – 100 грн., діти до 3-х років та учасники АТО – безкоштовно;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 75 грн., студенти - 50 грн., учні - 30 грн.;
- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн., діти зростом до 150 см. – 125 грн., діти зростом до 110 см. – безкоштовно;
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 30 грн., школярі - 20 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 150 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони;
- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 10 грн.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбувається у ресторані “Закарпатський креденс”.  Меню: салат, “Підбивані лопатки”(зупа із шпарагівки підбита сметаною), торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 100 грн./особа.  
Вечеря 1-й день – відбувається у ресторані готелю. Меню: торгоня (макарони особливого приготування) з курячим  біфстроганом, салат (буряк з хріном), млинець з повидлом, чай заварний, хліб. Ціна 120 грн.
Сніданок у 2-й день – відбувається у ресторані готелю. Меню:  омлет з 2-х яєць, сир, шинка, масло, хліб, чай. Ціна 75 грн.
Обід в 2-й день –  відбувається у ресторані готелю “Карпати” м. Хуст.  Меню: борщ зелений, рокот крумплі з ковбаскою, салат зі свіжих овочів, компот, хліб. Вартість 110 грн.
Вечеря у 2-й день –  відбувається у вигляді свята “Новорічна забава” (деталі та меню згодом).
Сніданок у 3-й день –  відбувається у ресторані готелю. Меню: млинці з м’ясом, хліб, чай. Ціна 80 грн.
Обід в 3-й день – відбувається в Ужгороді, кафе “Chester”. Меню: суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський" (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість 95 грн/особа.
Вечеря у 4-й день —  відбувається у Мукачеві, у ресторані “Порядний ґазда”. Меню: закарпатська дзяма, чірке-попрігаш, хліб власного виробництва, сік з бузини. Вартість 100 грн/особа.
Сніданок у 4-й день –  відбувається у ресторані готелю. Меню: омлет з 2-х яєць з шинкою, чай. Ціна 70 грн.
Обід у 4-й день –  відбувається  у кафе “Гимба” с. Пилипець. Меню: грибна юшка, салат овочевий, картопляне пюре з м’ясом, компот, хліб. Вартість 120 грн./особа.

Опис вхідних об'єктів:

Мукачево

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Берегово

Столиця угорської України – “Береґсас”, окрім вин та пам’яток архітектури, віднедавна славиться ще й басейнами з унікальною термальною водою. Запрошуємо до сучасного термального комплексу “Жайворонок”, де на вас чекають п’ять дорослих та дитячих термальних басейнів із температурою води 31-33°C та 42-45°C, два в приміщенні та три на відкритому просторі. Також на території є великий басейн з прісною кремнієвою водою звичайної температури. Відпочинок у цьому комплексі покращує здоров’я та приносить велике задоволення.

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Виноградів

Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

 

Хуст

Столиця Карпатської України, що знаходиться на перехресті рік Тиси і Ріки. Над містом височать живописні руїни неприступного і нездоланного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). Тут можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветську церкву, зараз протестантський храм (XIІІ ст.). Недалеко від центру Хуста знаходиться страусина ферма, в якій живуть ці найбільші сучасні птахи світу. Дорослі особини цього виду можуть досягати висоти 2,7 м. та важити до 130 кг.
Всі модниці завжди мріють потрапити на хустську фабрику фетрових головних уборів “Хуст-фільц”, адже тут – один із найбільших у Європі асортимент капелюшків. Головні убори цієї фабрики носять відомі політики та зірки шоу-бізнесу. Віримо, що і ви знайдете свій капелюшок, який підкреслить Ваші шарм і красу.

Велятино

Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.

Ужгород

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Барвінок

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Санаторій Карпати

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Пилипець

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Завітайте на наші сторінки в соцмережах!
https://www.instagram.com/svitlana_travel/

https://www.facebook.com/svitlanatour.ST/

Вдячні за хештег#SvitlanaTravelCompany 

Консультация менеджера

Подробная информация о туре, консультации менеджера,
оформление предложения

Запрос на увлекательное путешествие
Ваше имя и фамилия *
Контактный телефон *
Электронная почта *
Примечание

* – обязательные для заполнения поля

Отправить

Менеджер свяжется с Вами с 10:00 до 18:00

Спасибо, ваш запрос успешно отправлен!
Ваш запрос отправлен в компанию Group Travel.
Мы свяжемся с вами в скором времени. Если вы оставили заявку на выходных, мы ответим вам в ближайший рабочий день.

Ваш менеджер

Юлия Панкратьєва

Контактный телефон

+38 (098) 725-25-12 WhatsApp Viber

Электронный адрес

anna@svitlanatour.com.ua

Комментарии и вопросы


Разработка и поддержка проекта Rademade